G6A-434P-ST20-US-DC24 Omron Elect
  • Part Number: G6A-434P-ST20-US-DC24
  • Manufacturer Name: Omron Elect
  • Description: RELAY GEN PURPOSE 4PDT 1A 24V
  • Category: Singal Relays
  • Status:
  • More about G6A-434P-ST20-US-DC24 Omron Elect
    G6A-434P-ST20-US-DC24 is manufactured by Omron Elect and is categorized in the Singal Relays category. G6A-434P-ST20-US-DC24 is described as RELAY GEN PURPOSE 4PDT 1A 24V. Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    SCREWS BLACK M3.5X12MM 100PK
    View
  • Manufacturer Name
    C &k Components
  • Description
    SWITCHLOCK SP 4A 2POS BLACK
    View
    Serpac
    GASKET 5.63 X 3.25 INCH
    Schroff
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    Serpac
    GASKET 6.876 X 4.876"
    BATTERY CONTACT
    NON-SKID FEET BLK
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"