G6A-434P-ST20-US DC3 Omron Elect
  • Part Number: G6A-434P-ST20-US DC3
  • Manufacturer Name: Omron Elect
  • Description: RELAY GENERAL PURPOSE 4PDT 1A 3V
  • Category: Singal Relays
  • Status:
  • More about G6A-434P-ST20-US DC3 Omron Elect
    G6A-434P-ST20-US DC3 is manufactured by Omron Elect and is categorized in the Singal Relays category. G6A-434P-ST20-US DC3 is described as RELAY GENERAL PURPOSE 4PDT 1A 3V. Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
    ---> Other parts by Omron Elect
    ---> Singal Relays from all manufacturers
    ---> Relays by sub category
  • More About  Singal Relays
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2KHZ 27MM
    View
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STD 2.8KHZ
    View
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.5KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 9KHZ 12MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.8KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT STANDARD 6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 4.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 3.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 9KHZ