G6A-274P-ST40-US-DC48 Omron Elect
  • Part Number: G6A-274P-ST40-US-DC48
  • Manufacturer Name: Omron Elect
  • Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 48V
  • Category: Singal Relays
  • Status:
  • More about G6A-274P-ST40-US-DC48 Omron Elect
    G6A-274P-ST40-US-DC48 is manufactured by Omron Elect and is categorized in the Singal Relays category. G6A-274P-ST40-US-DC48 is described as RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 48V. Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    View
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH