G6A-274P-ST15-US-DC48 Omron Elect
  • Part Number: G6A-274P-ST15-US-DC48
  • Manufacturer Name: Omron Elect
  • Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 48V
  • Category: Singal Relays
  • Status:
  • More about G6A-274P-ST15-US-DC48 Omron Elect
    G6A-274P-ST15-US-DC48 is manufactured by Omron Elect and is categorized in the Singal Relays category. G6A-274P-ST15-US-DC48 is described as RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 48V. Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 10MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 6.8MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V N
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAAA