G6A-274P-ST15-US-DC12 Omron Elect
  • Part Number: G6A-274P-ST15-US-DC12
  • Manufacturer Name: Omron Elect
  • Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 12V
  • Category: Singal Relays
  • Status:
  • More about G6A-274P-ST15-US-DC12 Omron Elect
    G6A-274P-ST15-US-DC12 is manufactured by Omron Elect and is categorized in the Singal Relays category. G6A-274P-ST15-US-DC12 is described as RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 12V. Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    View
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    BATT LITH 3V 5.5MAH COIN 6.8MM
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM