G6A-234P-ST40-US-DC48 Omron Elect
  • Part Number: G6A-234P-ST40-US-DC48
  • Manufacturer Name: Omron Elect
  • Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 48V
  • Category: Singal Relays
  • Status:
  • More about G6A-234P-ST40-US-DC48 Omron Elect
    G6A-234P-ST40-US-DC48 is manufactured by Omron Elect and is categorized in the Singal Relays category. G6A-234P-ST40-US-DC48 is described as RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 48V. Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    SPEAKER 8OHM 1.2W TOP PORT 88DB
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    SPEAKER 8OHM 800MW TOP PORT 85DB
    View
    Cui
    SPEAKER 8OHM 2W TOP PORT 99DB
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 75DB
    Cui
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 95DB
    SPEAKER 8OHM 200MW TOP PORT 87DB
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 82DB
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 78DB
    SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 87DB
    SPEAKER 8OHM 400MW TOP PORT 93DB
    SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 92DB