G6A-234P-ST40-US-DC24 Omron Elect
  • Part Number: G6A-234P-ST40-US-DC24
  • Manufacturer Name: Omron Elect
  • Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 24V
  • Category: Singal Relays
  • Status:
  • More about G6A-234P-ST40-US-DC24 Omron Elect
    G6A-234P-ST40-US-DC24 is manufactured by Omron Elect and is categorized in the Singal Relays category. G6A-234P-ST40-US-DC24 is described as RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 24V. Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE PRESS 3X0.078" BLK
    View
    CARD GUIDE PRESS 2X0.078" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT LATCHED
    CARD GUIDE NAR 6.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE NAR 4.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)