G6A-234P-ST15-US-DC24 Omron Elect
  • Part Number: G6A-234P-ST15-US-DC24
  • Manufacturer Name: Omron Elect
  • Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 24V
  • Category: Singal Relays
  • Status:
  • More about G6A-234P-ST15-US-DC24 Omron Elect
    G6A-234P-ST15-US-DC24 is manufactured by Omron Elect and is categorized in the Singal Relays category. G6A-234P-ST15-US-DC24 is described as RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 24V. Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
    ---> Other parts by Omron Elect
    ---> Singal Relays from all manufacturers
    ---> Relays by sub category
  • More About  Singal Relays
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE VME MONO 9SLOT 6U
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE 7SLOT 3U VME J1
    View
    BACKPLANE VME J1 21SLOT 3U
    BACKPLANE VME64X 5SLOT 6U P0
    BCKPLN CPCI R 8SLOT 3U 32BT 3.3V
    BACKPLANE VME J1 10SLOT 3U
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V
    BACKPLANE 4SLOT 3U VME J1
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    Memory Protection Devices
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED