G6A-234P-ST1-USDC12 Omron Elect
  • Part Number: G6A-234P-ST1-USDC12
  • Manufacturer Name: Omron Elect
  • Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 12V
  • Category: Singal Relays
  • Status:
  • More about G6A-234P-ST1-USDC12 Omron Elect
    G6A-234P-ST1-USDC12 is manufactured by Omron Elect and is categorized in the Singal Relays category. G6A-234P-ST1-USDC12 is described as RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 12V. Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB GUIDE, NYLON
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    GUIDE RAIL 220MM HEAVY
    View
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL I/O D 80MM GREY BTTM
    Bivar
    CARD GUIDE VERT 4X0.076" BLK
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL 4HP RED FOR PCB 220MM
    Essentra Components
    RACK CARD GUIDE "H"TYPE 5.0"
    Keystone Electronics
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"