G6A-234P-ST-US-DC18 Omron Elect
  • Part Number: G6A-234P-ST-US-DC18
  • Manufacturer Name: Omron Elect
  • Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 18V
  • Category: Singal Relays
  • Status:
  • More about G6A-234P-ST-US-DC18 Omron Elect
    G6A-234P-ST-US-DC18 is manufactured by Omron Elect and is categorized in the Singal Relays category. G6A-234P-ST-US-DC18 is described as RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 18V. Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    ZA1030-1.3MM DC PLUG R/A 400MM
    View
  • Manufacturer Name
    Cnc Tech
  • Description
    ADPT CBL SAE TO M CIG 16AWG .46M
    View
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG STD EURO CE
    PLUG AUTO PWR GRAY W/LED IND
    PLUG 12V AUTO EURO CE
    PLUG 12V AUTO MINI FUSE CE
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 13
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO F CIG 16AWG .46M
    SOCKET 12V AUTO SAFETY CAP MNT