G6A-2-L-DC24 Omron Elect
  • Part Number: G6A-2-L-DC24
  • Manufacturer Name: Omron Elect
  • Description: RELAY GENERAL PURPOSE DPDT 24V
  • Category: Singal Relays
  • Status:
  • More about G6A-2-L-DC24 Omron Elect
    G6A-2-L-DC24 Omron Elect
    G6A-2-L-DC24 is manufactured by Omron Elect and is categorized in the Singal Relays category. G6A-2-L-DC24 is described as RELAY GENERAL PURPOSE DPDT 24V. Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
  • Description
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM