G5V-2-DC24 Omron Elect
  • Part Number: G5V-2-DC24
  • Manufacturer Name: Omron Elect
  • Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 24V
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM