G5V-2-DC12 Omron Elect
  • Part Number: G5V-2-DC12
  • Manufacturer Name: Omron Elect
  • Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 12V
  • Category: Singal Relays
  • Status:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM