G5PA-1DC24BYOMZ(PF) Omron Elect
  • Part Number: G5PA-1DC24BYOMZ(PF)
  • Manufacturer Name: Omron Elect
  • Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 5A 24V
  • Category: Power Relays
  • Status:
  • More about G5PA-1DC24BYOMZ(PF) Omron Elect
    G5PA-1DC24BYOMZ(PF) is manufactured by Omron Elect and is categorized in the Power Relays category. G5PA-1DC24BYOMZ(PF) is described as RELAY GEN PURPOSE SPST 5A 24V. Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD GUIDE CPCI
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 340MM HVY DUTY ALUM
    View
    Schroff
    GUIDE RAIL 280MM HEAVY
    CARD GUIDE 160MM HVY DUTY ALUM
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE, NYLON
    GUIDE RAIL 220MM HEAVY
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL I/O D 80MM GREY BTTM
    Bivar
    CARD GUIDE VERT 4X0.076" BLK
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL 4HP RED FOR PCB 220MM
    Essentra Components
    RACK CARD GUIDE "H"TYPE 5.0"
    Keystone Electronics
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG