G5PA-1DC12(PF) Omron Elect
  • Part Number: G5PA-1DC12(PF)
  • Manufacturer Name: Omron Elect
  • Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 5A 12V
  • Category: Power Relays
  • Status:
  • More about G5PA-1DC12(PF) Omron Elect
    G5PA-1DC12(PF) Omron Elect
    G5PA-1DC12(PF) is manufactured by Omron Elect and is categorized in the Power Relays category. G5PA-1DC12(PF) is described as RELAY GEN PURPOSE SPST 5A 12V. Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE