G5PA-1-M-EDC12BYOMZ(PF) Omron Elect
  • Part Number: G5PA-1-M-EDC12BYOMZ(PF)
  • Manufacturer Name: Omron Elect
  • Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 12V
  • Category: Power Relays
  • Status:
  • More about G5PA-1-M-EDC12BYOMZ(PF) Omron Elect
    G5PA-1-M-EDC12BYOMZ(PF) is manufactured by Omron Elect and is categorized in the Power Relays category. G5PA-1-M-EDC12BYOMZ(PF) is described as RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 12V. Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"