G5LE-1A-ACD-DC24 Omron Elect
  • Part Number: G5LE-1A-ACD-DC24
  • Manufacturer Name: Omron Elect
  • Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 24V
  • Category: Power Relays
  • Status:
  • More about G5LE-1A-ACD-DC24 Omron Elect
    G5LE-1A-ACD-DC24 Omron Elect
    G5LE-1A-ACD-DC24 is manufactured by Omron Elect and is categorized in the Power Relays category. G5LE-1A-ACD-DC24 is described as RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 24V. Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP HEAVY
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    RR HORIZ RL 84HP HVY INDRCT MNT
    View
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP LT
    REAR HORIZ RL 84HP LT INDRCT MNT
    TEST SOCKET 2MM SHORT
    PMC MEZZANINE BOARD SPACER
    Vector
    T-STRUT 20.85"X1" FOR CARD RACK
    TEST SOCKET 2MM DOUBLE SHORT
    THREADED INSERT M2.5 84HP
    PMC MEZZANINE COVER
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 6.30"