G5LE-1-ACD-DC24 Omron Elect
  • Part Number: G5LE-1-ACD-DC24
  • Manufacturer Name: Omron Elect
  • Description: RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 24V
  • Category: Power Relays
  • Status:
  • More about G5LE-1-ACD-DC24 Omron Elect
    G5LE-1-ACD-DC24 Omron Elect
    G5LE-1-ACD-DC24 is manufactured by Omron Elect and is categorized in the Power Relays category. G5LE-1-ACD-DC24 is described as RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 24V. Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 10MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 6.8MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V N
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAAA
    BATTERY ALKALINE 12V A23