G5LE-1-ACD-DC12 Omron Elect
  • Part Number: G5LE-1-ACD-DC12
  • Manufacturer Name: Omron Elect
  • Description: RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 12V
  • Category: Power Relays
  • Status:
  • More about G5LE-1-ACD-DC12 Omron Elect
    G5LE-1-ACD-DC12 Omron Elect
    G5LE-1-ACD-DC12 is manufactured by Omron Elect and is categorized in the Power Relays category. G5LE-1-ACD-DC12 is described as RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 12V. Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    PANEL FILLER 3UX4HP ASSEMBLY
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    EMC GASKET VERTICAL 6U VERSION 2
    View
    Wakefield-vette
    EMC GASKET VERTICAL 3U VERSION 2
    THREADED INSERT M2 5MM 84HP
    Schroff
    ATCA AMC CARRIER KIT MTCA MODULE
    Vector
    T-STRUT 16.85"X1" W/HOLES ALUMNM
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK