G5G-1ADC12 Omron Elect
  • Part Number: G5G-1ADC12
  • Manufacturer Name: Omron Elect
  • Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 12V
  • Category: Power Relays
  • Status:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    View
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"