G4B-112T-US-AC120 Omron Elect
  • Part Number: G4B-112T-US-AC120
  • Manufacturer Name: Omron Elect
  • Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 15A 120V
  • Category: Power Relays
  • Status:
  • More about G4B-112T-US-AC120 Omron Elect
    G4B-112T-US-AC120 Omron Elect
    G4B-112T-US-AC120 is manufactured by Omron Elect and is categorized in the Power Relays category. G4B-112T-US-AC120 is described as RELAY GEN PURPOSE SPST 15A 120V. Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CIGARETTE PLUG W/ FUSE
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    MPD BLK CIG PLUG
    View
    Panavise
    DUAL DC CAR POWER ADAPTER
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V 2P-EP407
    CORD COIL W/LED 5A FUSE SKT&COVR
    ZA1060-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    PLUG AUTO W/2 SOCKETS W/LED&FUSE
    PLUG 12V AUTO LED SW FUSE CE
    CIGARETTE PLUG PLASTIC BODY
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    AUTO 12V SOCKET W/12V CAP
    CORD STR W/LED 2A FUSE W/CLIP