G4B-112T-FD-US-RP-AC120 Omron Elect
  • Part Number: G4B-112T-FD-US-RP-AC120
  • Manufacturer Name: Omron Elect
  • Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 25A 120V
  • Category: Power Relays
  • Status:
  • More about G4B-112T-FD-US-RP-AC120 Omron Elect
    G4B-112T-FD-US-RP-AC120 is manufactured by Omron Elect and is categorized in the Power Relays category. G4B-112T-FD-US-RP-AC120 is described as RELAY GEN PURPOSE SPST 25A 120V. Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 7SLOT POWER BUGS
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J2 12-SLOT MONO
    View
    BACKPLANE VME 64X3SLOT J1/J2/P0
    BACKPLANE VME J2 10-SLOT MONO
    BACKPLANE VME J1 8-SLOT MONO
    BACKPLANE 3UX21SLOT POWER BUGS
    BACKPLANE 6U 2 CHAN VME J1/J2/J0
    BACKPLANE 3U 21 CHAN UNCOMMITTED
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V