G4B-112T-C-US-AC24 Omron Elect
  • Part Number: G4B-112T-C-US-AC24
  • Manufacturer Name: Omron Elect
  • Description: RELAY GEN PURPOSE SPDT 15A 24V
  • Category: Power Relays
  • Status:
  • More about G4B-112T-C-US-AC24 Omron Elect
    G4B-112T-C-US-AC24 Omron Elect
    G4B-112T-C-US-AC24 is manufactured by Omron Elect and is categorized in the Power Relays category. G4B-112T-C-US-AC24 is described as RELAY GEN PURPOSE SPDT 15A 24V. Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    T-STRUT 16.85"X1.0" ALUMINUM
    View
    Schroff
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP HEAVY
    Schroff
    RR HORIZ RL 84HP HVY INDRCT MNT
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP LT
    REAR HORIZ RL 84HP LT INDRCT MNT
    TEST SOCKET 2MM SHORT
    PMC MEZZANINE BOARD SPACER
    T-STRUT 20.85"X1" FOR CARD RACK
    TEST SOCKET 2MM DOUBLE SHORT