G2R-2A-SKVD-AC220 Omron Elect
  • Part Number: G2R-2A-SKVD-AC220
  • Manufacturer Name: Omron Elect
  • Description: RELAY GEN PURPOSE DPST 5A 220V
  • Category: Power Relays
  • Status:
  • More about G2R-2A-SKVD-AC220 Omron Elect
    G2R-2A-SKVD-AC220 Omron Elect
    G2R-2A-SKVD-AC220 is manufactured by Omron Elect and is categorized in the Power Relays category. G2R-2A-SKVD-AC220 is described as RELAY GEN PURPOSE DPST 5A 220V. Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM