G2R-2A-H-DC12 Omron Elect
  • Part Number: G2R-2A-H-DC12
  • Manufacturer Name: Omron Elect
  • Description: RELAY GEN PURPOSE DPST 3A 12V
  • Category: Power Relays
  • Status:
  • More about G2R-2A-H-DC12 Omron Elect
    G2R-2A-H-DC12 Omron Elect
    G2R-2A-H-DC12 is manufactured by Omron Elect and is categorized in the Power Relays category. G2R-2A-H-DC12 is described as RELAY GEN PURPOSE DPST 3A 12V. Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    HORIZONTAL RAIL FRONT 84HP
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    CENTER SCREW M2 5X11 KZ 100PCS
    View
    MICRO-SWITCH INCL CABLE A CONN
    Schroff
    3U 175MM SIDE PLATE
    Vector
    PANEL FILLER 3UX4HP ASSEMBLY
    EMC GASKET VERTICAL 6U VERSION 2
    EMC GASKET VERTICAL 3U VERSION 2
    THREADED INSERT M2 5MM 84HP
    Schroff
    ATCA AMC CARRIER KIT MTCA MODULE
    Vector
    T-STRUT 16.85"X1" W/HOLES ALUMNM
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK