G2R-2-H-DC24 Omron Elect
  • Part Number: G2R-2-H-DC24
  • Manufacturer Name: Omron Elect
  • Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 3A 24V
  • Category: Power Relays
  • Status:
  • More about G2R-2-H-DC24 Omron Elect
    G2R-2-H-DC24 Omron Elect
    G2R-2-H-DC24 is manufactured by Omron Elect and is categorized in the Power Relays category. G2R-2-H-DC24 is described as RELAY GEN PURPOSE DPDT 3A 24V. Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
    ---> Other parts by Omron Elect
    ---> Power Relays from all manufacturers
    ---> Relays by sub category
  • More About  Power Relays
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 87DB
    View
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    SPEAKER 8OHM 2W TOP PORT 88DB
    View
    Cui
    SPEAKER 8OHM 3W TOP PORT 92DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 91DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 81DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 82DB
    Pui Audio
    SPEAKER 8OHM 500MW TOP PORT 79DB
    SPEAKER 8OHM 1.5W TOP PORT 92DB
    SPEAKER 8OHM 1.5W TOP PORT 85DB
    SPEAKER 8OHM 500MW TOP PORT 83DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 84DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 89DB