G2R-1A4-DC48 Omron Elect
  • Part Number: G2R-1A4-DC48
  • Manufacturer Name: Omron Elect
  • Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 8A 48V
  • Category: Power Relays
  • Status:
  • More about G2R-1A4-DC48 Omron Elect
    G2R-1A4-DC48 Omron Elect
    G2R-1A4-DC48 is manufactured by Omron Elect and is categorized in the Power Relays category. G2R-1A4-DC48 is described as RELAY GEN PURPOSE SPST 8A 48V. Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    BUZZ ELEM PIEZO FEDBK 6.4KHZ 30V
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    PIEZO CERAMIC BENDER 27MM 2.0KHZ
    View
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 2.6KHZ 30V
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO
    PIEZO CER BENDER 27MM 4600HZ
    PIEZO CER BENDER 9000HZ 500 OHM
    Murata
    PIEZOELECTRIC DIAPHRAGM
    BUZZ ELEM PIEZO STD 4.6KHZ 20V
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2KHZ 27MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 2.8KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 20MM