G2R-14-DC28 Omron Elect
  • Part Number: G2R-14-DC28
  • Manufacturer Name: Omron Elect
  • Description: RELAY GEN PURPOSE SPDT 8A 28V
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE