Y92EM12PURSH4S2ML Omron Automation
  • Part Number: Y92EM12PURSH4S2ML
  • Manufacturer Name: Omron Automation
  • Description: Y92E-M12PURSH4S2M-L Transmitter Cable, For Use With All Rope Pull Switches
  • Category: Machine Safety
  • Status:
  • More about Y92EM12PURSH4S2ML Omron Automation
    ---> Other parts by Omron Automation
    ---> Machine Safety from all manufacturers
    ---> Tools by sub category
  • More About  Machine Safety
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE VME64X 5SLOT 6U P0
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI R 8SLOT 3U 32BT 3.3V
    View
    BACKPLANE VME J1 10SLOT 3U
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V
    BACKPLANE 4SLOT 3U VME J1
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    Memory Protection Devices
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED