XW2D-20Y6 Omron Automation
  • More about XW2D-20Y6 Omron Automation
    XW2D-20Y6 Omron Automation
    XW2D-20Y6 is manufactured by Omron Automation and is categorized in the Terminal Block Interface Modules category. XW2D-20Y6 is described as INTERFACE MODULE HDR 20POS. Perfect Parts is a supplier of Terminals and Terminal Blocks and other Interconnects.
    ---> Other parts by Omron Automation
    ---> Terminal Block Interface Modules from all manufacturers
    ---> Terminals and Terminal Blocks by sub category
  • More About  Terminal Block Interface Modules
    Terminals and Terminal Blocks
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE VERT 4X0.076" BLK
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD GUIDE CPCI
    View
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL 4HP RED FOR PCB 220MM
    Essentra Components
    RACK CARD GUIDE "H"TYPE 5.0"
    Keystone Electronics
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"