XW2B-40J6-2B Omron Automation
  • More about XW2B-40J6-2B Omron Automation
    XW2B-40J6-2B Omron Automation
    XW2B-40J6-2B is manufactured by Omron Automation and is categorized in the Terminal Block Interface Modules category. XW2B-40J6-2B is described as INTERFACE MOD HDR (3) 40POS. Perfect Parts is a supplier of Terminals and Terminal Blocks and other Interconnects.
    ---> Other parts by Omron Automation
    ---> Terminal Block Interface Modules from all manufacturers
    ---> Terminals and Terminal Blocks by sub category
  • More About  Terminal Block Interface Modules
    Terminals and Terminal Blocks
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V N
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAAA
    BATTERY ALKALINE 12V A23
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY ALKA 1.5V BUTTON 11.6MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA