XW2B-20J6-1B Omron Automation
  • More about XW2B-20J6-1B Omron Automation
    XW2B-20J6-1B Omron Automation
    XW2B-20J6-1B is manufactured by Omron Automation and is categorized in the Terminal Block Interface Modules category. XW2B-20J6-1B is described as INTERFACE MOD HDR DUAL 20POS. Perfect Parts is a supplier of Terminals and Terminal Blocks and other Interconnects.
    ---> Other parts by Omron Automation
    ---> Terminal Block Interface Modules from all manufacturers
    ---> Terminals and Terminal Blocks by sub category
  • More About  Terminal Block Interface Modules
    Terminals and Terminal Blocks
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J2 10-SLOT MONO
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J1 8-SLOT MONO
    View
    BACKPLANE 3UX21SLOT POWER BUGS
    BACKPLANE 6U 2 CHAN VME J1/J2/J0
    BACKPLANE 3U 21 CHAN UNCOMMITTED
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"