SCSF1020-0-1120-2000C-2000C Omron Automation
  • More about SCSF1020-0-1120-2000C-2000C Omron Automation
    SCSF1020-0-1120-2000C-2000C is manufactured by Omron Automation and is categorized in the Industrial Equipment category. SCSF1020-0-1120-2000C-2000C is described as SCS FOAM 100 X 200 X 1120MM LONG. Perfect Parts is a supplier of Industrial Controls and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by Omron Automation
    ---> Industrial Equipment from all manufacturers
    ---> Industrial Controls by sub category
  • More About  Industrial Equipment
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.4KHZ 27MM
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.7KHZ 20MM
    View
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7.2KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.6KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6.5KHZ 20MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 35MM 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1300HZ
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 2.2KHZ
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 0.6KHZ 20V
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO FEDBK 2.9KHZ 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1000OHM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.3KHZ 41MM