R88M-K4K030C-OS2 Omron Automation
  • More about R88M-K4K030C-OS2 Omron Automation
    R88M-K4K030C-OS2 is manufactured by Omron Automation and is categorized in the Motors - AC, DC category. R88M-K4K030C-OS2 is described as SERVOMOTOR 3000 RPM 400VAC. Perfect Parts is a supplier of Motors and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Tdk
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
  • Manufacturer Name
    Tdk
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
    Mallory Sonalert
    REPLACEMENT NEMA GASKET FOR ZA &
    Mallory Sonalert
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    Knowles
    WAX PROTECTION
    Knowles
    EMC
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK