R88M-K40020F-S2 Omron Automation
  • More about R88M-K40020F-S2 Omron Automation
    R88M-K40020F-S2 is manufactured by Omron Automation and is categorized in the Motors - AC, DC category. R88M-K40020F-S2 is described as SERVOMOTOR 2000 RPM 400VAC. Perfect Parts is a supplier of Motors and other Electromechanicals.
    ---> Other parts by Omron Automation
    ---> Motors - AC, DC from all manufacturers
    ---> Motors by sub category
  • More About  Motors - AC, DC
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Molex
  • Description
    IN-VEHICLE DUAL PORT USB SMART C
    View
  • Manufacturer Name
    Ixys
  • Description
    SOLAR USB CHARGER BLACK
    View
    Tripp Lite
    USB CAR CHARGER DUAL-PORT WITH A
    Assmann
    USB MINI CAR CHARGER
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W 5V
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 4400MAH - 5V
    Energizer
    E2GO CELL PHONE CHARGER NOKIA
    Fedco Batteries
    2-BAY DR201 DR203 SMART CHARGER
    Fedco Batteries
    2-BAY DR202I DR202X SMART CHARGE
    Sparkfun Electronics
    TENERGY T4S INTELLIGENT UNIVERSA
    Energizer
    BATT CHRG NIMH 2.8V 500MA W/4-AA