R88M-GP10030S-BS2 Omron Automation
  • More about R88M-GP10030S-BS2 Omron Automation
    R88M-GP10030S-BS2 is manufactured by Omron Automation and is categorized in the Motors - AC, DC category. R88M-GP10030S-BS2 is described as SERVOMOTOR 3000 RPM 100VAC. Perfect Parts is a supplier of Motors and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE