MY2K-US-AC120 Omron Automation
  • More about MY2K-US-AC120 Omron Automation
    MY2K-US-AC120 Omron Automation
    MY2K-US-AC120 is manufactured by Omron Automation and is categorized in the Power Relays category. MY2K-US-AC120 is described as RELAY GEN PURPOSE DPDT 3A 120V. Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
    ---> Other parts by Omron Automation
    ---> Power Relays from all manufacturers
    ---> Relays by sub category
  • More About  Power Relays
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    BATTERY CONT NEG SIDE AAA PCB
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATT W/TAB NEG AAA/AAAA
    View
    CONTACT BATT W/TAB NEG SPRG A/AA
    Linx Tech
    RETAINER BATT CR2025/2032 PC PIN
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN