MKS1XTN-10 DC110 Omron Automation
  • More about MKS1XTN-10 DC110 Omron Automation
    MKS1XTN-10 DC110 is manufactured by Omron Automation and is categorized in the Power Relays category. MKS1XTN-10 DC110 is described as RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 110V. Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
    ---> Other parts by Omron Automation
    ---> Power Relays from all manufacturers
    ---> Relays by sub category
  • More About  Power Relays
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH