MKS1XTN-10 AC220 Omron Automation
  • More about MKS1XTN-10 AC220 Omron Automation
    MKS1XTN-10 AC220 is manufactured by Omron Automation and is categorized in the Power Relays category. MKS1XTN-10 AC220 is described as RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 220V. Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
    ---> Other parts by Omron Automation
    ---> Power Relays from all manufacturers
    ---> Relays by sub category
  • More About  Power Relays
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 10 X 14 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    LOWER HOUSING W/SNAPON FOOT
    View
    Bud Industries
    CHASS BOT PLATE ALUM 7 X 12 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 4 X 6 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE