MK3PN-5-S-DC24 Omron Automation
  • More about MK3PN-5-S-DC24 Omron Automation
    MK3PN-5-S-DC24 is manufactured by Omron Automation and is categorized in the Power Relays category. MK3PN-5-S-DC24 is described as RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 24V. Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STD 4.6KHZ
    View
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STD 3.6KHZ
    View
    BUZZER ELEMENT STD 9KHZ
    Pui Audio
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 2.5KHZ
    Pui Audio
    PIEZO CER BENDER 7000HZ 1000 OHM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 100MM
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 6.5KHZ 30V
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7KHZ 10MM
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 12.5V SMD