MK3PN-5-S-AC12 Omron Automation
  • More about MK3PN-5-S-AC12 Omron Automation
    MK3PN-5-S-AC12 is manufactured by Omron Automation and is categorized in the Power Relays category. MK3PN-5-S-AC12 is described as RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 12V. Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
    ---> Other parts by Omron Automation
    ---> Power Relays from all manufacturers
    ---> Relays by sub category
  • More About  Power Relays
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    View
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK