MK3PN-5-I-DC48 Omron Automation
  • More about MK3PN-5-I-DC48 Omron Automation
    MK3PN-5-I-DC48 is manufactured by Omron Automation and is categorized in the Power Relays category. MK3PN-5-I-DC48 is described as RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 48V. Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
    ---> Other parts by Omron Automation
    ---> Power Relays from all manufacturers
    ---> Relays by sub category
  • More About  Power Relays
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    View
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE