MK3PD-5-I-DC48 Omron Automation
  • More about MK3PD-5-I-DC48 Omron Automation
    MK3PD-5-I-DC48 is manufactured by Omron Automation and is categorized in the Power Relays category. MK3PD-5-I-DC48 is described as RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 48V. Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    GASKET 6.876 X 4.876"
    View
    Serpac
    BATTERY CONTACT
    NON-SKID FEET BLK
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"