MK2KP-UA-DC24 Omron Automation
  • More about MK2KP-UA-DC24 Omron Automation
    MK2KP-UA-DC24 Omron Automation
    MK2KP-UA-DC24 is manufactured by Omron Automation and is categorized in the Power Relays category. MK2KP-UA-DC24 is described as RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 24V. Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    2 PCS/SET PAINTED BLACK MOUNTING
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    BELT/POCKET CLIP HANDHELD BLACK
    View
    Keystone Electronics
    FERRULE RND HANDLE .156"THR ALUM
    Phoenix Contact
    DIN RAIL ADAPTER
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"