MJN1Z-E-RP-AC240 Omron Automation
  • More about MJN1Z-E-RP-AC240 Omron Automation
    MJN1Z-E-RP-AC240 is manufactured by Omron Automation and is categorized in the Power Relays category. MJN1Z-E-RP-AC240 is described as RELAY GEN PURPOSE SPDT 30A 240V. Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
    ---> Other parts by Omron Automation
    ---> Power Relays from all manufacturers
    ---> Relays by sub category
  • More About  Power Relays
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM