MJN1Z-E-RP-AC120 Omron Automation
  • More about MJN1Z-E-RP-AC120 Omron Automation
    MJN1Z-E-RP-AC120 is manufactured by Omron Automation and is categorized in the Power Relays category. MJN1Z-E-RP-AC120 is described as RELAY GEN PURPOSE SPDT 30A 120V. Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
    ---> Other parts by Omron Automation
    ---> Power Relays from all manufacturers
    ---> Relays by sub category
  • More About  Power Relays
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    View
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 10MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM