M2SA-90A1-24SPW Omron Automation
  • More about M2SA-90A1-24SPW Omron Automation
    M2SA-90A1-24SPW is manufactured by Omron Automation and is categorized in the Panel Indicators & Pilot Lights category. M2SA-90A1-24SPW is described as INDICATOR P WHITE SQUARE 24V. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Omron Automation
    ---> Panel Indicators & Pilot Lights from all manufacturers
    ---> Optoelectronics by sub category
  • More About  Panel Indicators & Pilot Lights
    Optoelectronics
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    GASKET 6.876 X 4.876"
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    BATTERY CONTACT
    View
    NON-SKID FEET BLK
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"