M22-FY-24A Omron Automation
  • More about M22-FY-24A Omron Automation
    M22-FY-24A Omron Automation
    M22-FY-24A is manufactured by Omron Automation and is categorized in the Panel Indicators & Pilot Lights category. M22-FY-24A is described as PILOT LIGHT 24V LED ROUND YELLOW. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Omron Automation
    ---> Panel Indicators & Pilot Lights from all manufacturers
    ---> Optoelectronics by sub category
  • More About  Panel Indicators & Pilot Lights
    Optoelectronics
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"