M22-FA-12A Omron Automation
  • More about M22-FA-12A Omron Automation
    M22-FA-12A Omron Automation
    M22-FA-12A is manufactured by Omron Automation and is categorized in the Panel Indicators & Pilot Lights category. M22-FA-12A is described as PILOT LIGHT 12V LED ROUND BLUE. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Omron Automation
    ---> Panel Indicators & Pilot Lights from all manufacturers
    ---> Optoelectronics by sub category
  • More About  Panel Indicators & Pilot Lights
    Optoelectronics
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 9KHZ 12MM
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.8KHZ 15MM
    View
    Murata
    BUZZER ELEMENT STANDARD 6KHZ
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 4.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 3.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 9KHZ
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 2.5KHZ
    PIEZO CER BENDER 7000HZ 1000 OHM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 100MM
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 6.5KHZ 30V
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7KHZ 10MM
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 12.5V SMD