M165-JR-12D Omron Automation
  • More about M165-JR-12D Omron Automation
    M165-JR-12D Omron Automation
    M165-JR-12D is manufactured by Omron Automation and is categorized in the Panel Indicators & Pilot Lights category. M165-JR-12D is described as PILOT LIGHT 12V LED RECTANG RED. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Omron Automation
    ---> Panel Indicators & Pilot Lights from all manufacturers
    ---> Optoelectronics by sub category
  • More About  Panel Indicators & Pilot Lights
    Optoelectronics
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE VME J1 21SLOT 3U
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE VME64X 5SLOT 6U P0
    View
    BCKPLN CPCI R 8SLOT 3U 32BT 3.3V
    BACKPLANE VME J1 10SLOT 3U
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V
    BACKPLANE 4SLOT 3U VME J1
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    Memory Protection Devices
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED